Najnovije fudbalske vesti i fudbalski naslovi sa internet portala „24 Info“. Pregled naslova i vesti sa drugih izvora pogledajte ovde, fudbalske vesti i naslovi.

24 Info – Fudbalske vesti

Fudbal – 24sata.ba Danas na 24sata, sutra u novinama...

• Šta je problem sarajevskih klubova? Velež i Zrinjski su primjer
    po A. B. na 23/05/2022 u 10:12

Sportski novinar i urednik portala Sport Centar, Hajrudin Prolić, gostovao je u emisiji Novi Dan kako bi razgovarao o problemu sarajevskih sportskih kolektiva i razlozima zbog kojih, barem ove sezone, klubovi u najvećim i najpopularnijim sportovima nisu uspjeli napraviti dobre rezultate. Ni FK Sarajevo, niti FK Željezničar sljedeće takmičarske sezone neće vidjeti evropskih takmičenja, a

• Treneru Milana ukradena medalja prvaka
    po A. B. na 23/05/2022 u 09:24

Trener Milana jučer je postao prvak Italije prvi put u svojoj karijeri, a pomogao je Milanu da to postane 19. put u svojoj historiji. Italijanski stručnjak jučer je predvodio Rossonere do pobjede od 3:0 nad ekipom Sassuola, čime je Milan postao prvak Italije. Nakon uručenja zlatnih medalja za sve članove tima, navijači su drugi put

• Nemile scene na bh. terenima: Navijači Rudara potukli se sa svojim fudbalerima
    po T. C. na 22/05/2022 u 19:50

Užasne scene desile su se u Bijeljini, nakon završetka utakmice Radnik – Rudar (5:2). Prijedorčani su porazom izgubili i teoretske šanse da ostanu u društvu najboljih, što je izazvalo bijes gostujućih navijača. Pristalice Rudara su nakon meča prišle igračima, a nakon uvreda i psovki navijači su prešli na fizički obračun s fudbalerima. Skidali su im

• Milan osvojio titulu prvaka Italije
    po T. C. na 22/05/2022 u 19:01

Milan je opravdao ulogu favorita u susretu zadnjeg kola Serije A i pobjedom u gostima kod Sassuola potvrdio prvo mjesto te preoteo titulu gradskom rivalu Interu. Olivier Giroud je u 17. minuti doveo Rossonere u vodstvo. Leao je ukrao loptu na sredini terena, zatim s lijeve strane poslao povratnu u sredinu gdje je čekao francuski

• Uščuplić: Radujem se utakmici protiv Veleža u posljednjem kolu
    po T. C. na 22/05/2022 u 17:22

Nakon tri meča bez pobjede (uključujući finale Kupa), ekipa Sarajeva je danas savladala Slobodu na Koševu sa minimalnih 1:0. Trener bordo tima Dženan Uščuplić o susretu je kazao: “Sigurno da smo bili bolji za ovaj jedan gol. Sveli smo Slobodu na nijednu priliku. Momci su dobro odiigrali, pogotovo prvo poluvrijeme, na način na koji smo

• City za pet minuta preokrenuo 0:2 i odbranio titulu prvaka Engleske
    po T. C. na 22/05/2022 u 16:59

Nevjerovatna drama je viđena u posljednjem ovosezonskom kolu engleskog Premiershipa, odlučivalo se pitanje prvaka. Manchester City svojim navijačima je servirao čistu agoniju, jer se na svom Etihadu pošteno namučio protiv Aston Ville. Matty Cash je u 37. minuti doveo goste u vodstvo, da bi prednost Ville u 60. minuti udvostručio Coutinho. Djelovalo je da pehar

• Premijer liga BiH: Rudar seli u niži rang, remi na Grbavici, pobjede Sarajeva, Posušja i Borca
    po T. C. na 22/05/2022 u 16:29

Pet utakmica predzadnjeg 32. kola m:tel Premijer lige BiH odigrano je danas u identičnom terminu od 16.30 sati. Najvažnija informacija nakon tih mečeva jeste da je poznat i drugi putnik u niži rang, a to je Rudar. Prijedorčani su u gostima izgubili od Radnika (4:2), koji se ranije oprostio od društva najboljih. Clarismario Santos u

• Sada i zvanično: Mbappe ostaje u PSG-u
    po A. B. na 21/05/2022 u 20:34

Reprezentativac Francuske Kylian Mbappe i zvanično je potpisao novi ugovor sa Paris Saint Germainom. Ovu vijest Sveci su potvrdili neposredno pred početak utakmice protiv Metza, a Mbappe je stavio paraf na ugovor do ljeta 2025. godine. Vlasnik Parižana Nasser Al Khelaifi nije krio zadovoljstvo zbog postignutog dogovora sa jednim od najboljih fudbalera današnjice. “Veoma sam

• Kraj sapunice: Mbappe ne ide u Real Madrid!
    po T. C. na 21/05/2022 u 13:31

Izgleda da je napokon gotova velika transfer saga. Francuski fudbaler Kylian Mbappe ostaje u Paris Saint Germainu, javio je poznati fudbalski insajder Gianluca di Marzio. U petak su se pojavile informacije da je Florentino Perez, predsjednik Real Madrida timu saopštio da Mbappe ne dolazi. To je Di Marzio potvrdio u subotu popodne, iako je bilo

• Okupili se Balkanci: Pjanić u društvu Tošića, Vide i Hasića
    po T. C. na 21/05/2022 u 09:35

Veznjak selekcije BiH, Miralem Pjanić, oglasio se jučer na svom Instagram profilu povodom odlaska iz Bešiktaša gdje je posljednjih godinu dana proveo na posudbi kao igrač Barcelone. Bilo je prebrzo. Žao mi je što vas sve ostavljam. Upoznao sam prekrasne ljude, fantastičan klub, a posebno najbolje navijače i atmosferu. Bila mi je čast igrati i